План заходів

ПЛАН заходів з учнівською молоддю по Сквирському ЦДЮТ на лютий 2024 року

11:25 05.02.2024

Бій під Крутами. Бій на річці Трубіж

02 січня 2024 року відбулася обласна наукова конференція на тему: «Бій під Крутами. Бій на річці Трубіж». Учасниками конференції стали Можарівська Юлія, Плівачук Максим, Микусевич Дарина, вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності»» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості .

21:55 02.02.2024

Україна – це ми!

З метою стимулювання інтересу учнівської молоді України до поглибленого вивчення історії та культури, виховання любові до рідної землі та відзначення Дня Соборності України, з 15 по 29 січня 2024 року проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу фотографій «Україна – це ми!» (далі – фотовиставка) та підбито його підсумки. Для участі у заході закладами загальної середньої та позашкільної освіти Київщини було подано 164 фото. Щиро вітаємо Сергієнко Анну, вихованку народної студії декоративного розпису "Цвіт папороті" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ігор Кучанський), яка посіла І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу фотографій до Дня Соборності України "Україна - це ми"!

21:53 02.02.2024

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину #Еко_Lогічно2024

Вид контенту: фотоматеріали. "Годівничку змайстрували - Всіх пташок нагодували". Ткаченко Владислав, 13 років, вихованець гуртка "Природа рідного краю" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

22:14 30.01.2024

#ЗробиГодівничкуВрятуйПташину #Еко_Lогічно2024

Вид контенту: фотоматеріали "Діти про пташок подбали, їм екогодівнички змайстрували". Плівачук Ангеліна, 11 років, вихованка гуртка "Дитячий екологічний рух" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області

22:07 30.01.2024

Відкрите заняття

26 січня 2024 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості в рамках тижня педагогічної майстерності відбулося відкрите заняття «Виготовлення великоднього сувеніру в техніці в’язання гачком», яке підготувала та провела Надія Хорт, керівник гуртка «Художнє плетіння на шпицях та гачком».

19:38 29.01.2024

Тиждень педагогічної майстерності

24 та 25 січня 2024 року у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості у рамках тижня педагогічної майстерності відбулися майстер-класи: «Техніка виготовлення різдвяного паука з соломи» та «Виготовлення одного з елементів ірландського мережива гачком». Майстер-класи підготували і провели Надія Равва, керівник гуртка «Рукотвори» та Надія Хорт, керівник гуртка «Художнє плетіння на шпицях та гачком».

21:13 25.01.2024

Об’єднаймося ж, брати мої!

Підведено підсумки ІІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 23.11.2023 № 193-В «Про проведення ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» у січні 2024 року відбувся ІІІ етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». 19 січня 2024 року відбулося засідання членів журі під головуванням Валерія Ружицького, директора КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», кандидата педагогічних наук. Також до складу суддівської комісії увійшли: Алла Радзівілл, в.о. директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Вікторія Петренко, заступник директора КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей», Валентина Козаченко, вчитель образотворчого мистецтва КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», Ірина Шевченко, учитель образотворчого мистецтва Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв № 4», Тетяна Здепська, викладач образотворчого мистецтва Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв № 5», Альона Бєлашова, викладач образотворчого мистецтва Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв № 5».

20:40 24.01.2024

За нашу свободу

Співпраця з Освітнім Центром Верховної Ради України. Поширення робіт учасників Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, які стали призерами Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» – до Дня захисника України: Бур’янівську Олександру, вихованку гуртка «Мистецтвознавці» (керівник Марина Нешпор), Іващенко Анастасію, вихованку народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський). Освітній Центр Верховної ради України представили на своїй сторінці Facebook роботи лауреатів всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків!

20:37 24.01.2024