ХАЙ УСЯ ЗЕМЛЯ ПОЧУЄ – УКРАЇНА КОЛЯДУЄ!

Напередодні найвеличнішого свята для всіх українців Різдва Христового у Сквирському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося різдвяно-новорічне свято для вихованців закладу. Діти ознайомилися з різдвяними обрядами і традиціями, разом із вихованцями фольклорного колективу «Лілея» співали колядки та щедрівки, відгадували загадки, водили хороводи, гралися та розважалися.

21:21 22.12.2023

Спадщина – безцінний дар

Підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Спадщина – безцінний дар Попри складні обставини, продиктовані війною, небезпеку та постійні тривоги, наші діти мають цінувати та зберігати культуру нашої надзвичайно різноманітної української спадщини. Дорослі, в свою чергу, мають навчити їх захисту та збереженню культурної спадщини, її популяризації, розвитку пізнавального інтересу, виховати почуття поваги та дбайливого ставлення до історичних і культурних цінностей.

18:51 21.12.2023

До 85-річчя від Дня народження Василя Стуса

19 грудня 2023 року відбулася обласна онлайн-студія «Постаті» до 85-річчя від Дня народження Василя Стуса. Учасниками заходу стали вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, зокрема: Прохацька Анна, Черкасенко Варвара, Тесельська Вікторія, Миронська Софія та Корзун Неоніла. Юним дослідникам було цікаво почути натхненне полум’яне слово сильної Поезії, довідатись про трагічні сторінка справжнього сина українського народу. Обласна наукова студія «Постаті» об’єднала, згуртувала творчу молодь, надихнувши її на нові пошуки та відкриття.

19:29 20.12.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно

Щиро вітаємо вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Український сувенір"!

20:23 18.12.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно

З метою поліпшення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти з учнівською молоддю, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення інноваційних досягнень, передового педагогічного досвіду КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу програм, навчально-методичних матеріалів та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти. На розгляд журі було подано 41 роботу від педагогів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київської області. Щиро вітаємо Гайдучок Олександру, керівника гуртка «Природа рідного краю» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, яка посіла почесне ІІ місце у номінації «Проекти, сценарії масових заходів із еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти»

15:10 16.12.2023

Герої серед нас: сучасні захисники України

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, розвитку їхніх творчих інтересів з краєзнавства та науково-дослідницької роботи, відзначення Дня Гідності та Свободи, Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтерів, вшанування мужності, героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, відбулася обласна пошукова акція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України».

20:32 13.12.2023

МАНІВЦІ КИЇВЩИНИ – СТИПЕНДІАТИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

11 грудня у Києві у залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася церемонія вручення дипломів лауреатів стипендій Президента України переможцям Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 році.

20:28 13.12.2023

З піснею до Перемоги

Щиро вітаємо Владислава Макаруху, учня 9-В класу Сквирського академічного ліцею (вчитель Олександр Тупота), який посів ІІ місце в челенджі вітальних анімаційних листівок "З піснею до Перемоги" до Дня Збройних Сил України!

19:49 11.12.2023

Військові Обереги святого Миколая #волонтерсвятогомиколая

До Дня Збройних Сил України! 6 грудня 2023 року “Військові Обереги святого Миколая” #волонтерсвятогомиколая. 5 грудня 2023 року у регіонах України проведено Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат) за тематикою «Волонтери святого Миколая». Проєкт проходив одночасно по всій території України. Діти та дорослі представили на сторінках соцмереж свій особистий творчий подарунок-оберіг-привітання військовослужбовцям України та стали своєрідними #волонтерами_святого_Миколая, чарівними «Миколайчиками», як уособлення добра, світла та мирного майбутнього в нашій країні.

20:21 08.12.2023

Натхнення без кордонів

ІІ Відкритий Всеукраїнський творчий інклюзивний фестиваль “Натхнення без кордонів” 1 грудня 2023 року в місті Кропивницький пройшов ІІ Відкритий Всеукраїнський творчий інклюзивний фестиваль “Натхнення без кордонів”. У Фестивалі взяло участь понад 600 дітей та молоді з інвалідністю – вихованці закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти України віком від 6 до 25 років з 15 регіонів України: з Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей.

20:18 08.12.2023