Виховний захід до Дня Збройних Сил України

05 грудня 2023 року в актовій залі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбувся виховний захід до Дня Збройних Сил України. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв, які у різні періоди історії віддали життя за Україну, ознайомилися з історією виникнення свята. Найщиріші вітання з професійним святом лунали на адресу військовослужбовців, незламних та нескорених бійців, патріотів, які вже котрий рік в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу та неабияке бажання перемогти ворога.

19:21 06.12.2023

#Працюємо_творчо_та_креативно

З метою популяризації кращого педагогічного досвіду та впровадження інноваційних освітніх технологій у гуртках науково-технічного напряму позашкільної освіти КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено конкурсу на кращий навчально-методичний матеріал з науково-технічної творчості. На розгляд журі було подано 27 робіт у п'яти номінаціях: «Навчальна програма гуртка» - 3 роботи, «Методична розробка заняття» - 9 робіт, «Методичні рекомендації» - 4 роботи, «Навчально-методичний посібник» - 1 робота, «Творчий проєкт» - 5 робіт. Журі відзначило 16 найкращих робіт. Щиро вітаємо Лінькова Сергія Миколайовича, керівника гуртка «Початкове технічне моделювання» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, який посів І місце у номінації «Методична розробка заняття».

19:17 06.12.2023

#волонтерсвятогомиколая Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО Міністерство освіти і науки України КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Святий Миколаю, принеси нам ПЕРЕМОГУ! Гаврищук Аріна, 11 років, вихованка гуртка "Юні ведучі" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

18:56 05.12.2023

#волонтерсвятогомиколая Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО Міністерство освіти і науки УкраїниКЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Святий Миколаю. Пивовар Ірада, 9 років, вихованка гуртка "Юні ведучі" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

18:53 05.12.2023

#волонтерсвятогомиколая Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО- Міністерство освіти і науки України КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Тризуб - символ та гордість нації Кутова Анна, 14 років, вихованка народної студії декоративного розпису "Цвіт папороті" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

19:46 04.12.2023

#волонтерсвятогомиколая Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПОУ- Міністерство освіти і науки України КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Янгол-оберіг Наточна Валерія, 9 років, вихованка гуртка "Художнє плетіння на шпицях та гачком" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

19:31 04.12.2023

Янгол-оберіг Лисак Дар"я, 8 років, вихованка гуртка "Вироби з бісеру" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

19:28 04.12.2023

#волонтерсвятогомиколая Український Державний Центр Позашкільної Освіти - Міністерство освіти і науки України КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»

Лялька-оберіг "Котик-захисник". Ященко Анастасія, 8 років, вихованка гуртка "Виготовлення іграшок" Сквирського центру дитячої та юнацької творчості

19:26 04.12.2023

Військові обереги від Святого Миколая

Вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості долучилися до участі у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат), який проводиться з метою формування в молоді української національної та громадянської ідентичності засобами української культури та мистецтва; пропагування, примноження та популяризації надбань національної культури українського народу, художніх засобів і можливостей мистецтв серед дітей та молоді, пошук нових форм і методів роботи з ними.

18:47 04.12.2023

Новорічна композиція

Підведено підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики « Новорічна композиція» .З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення композицій, що символізують та відображають новорічно - різдвяну флористику і символіку з 30.11. по 04.12.2023 на базі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція».

18:36 04.12.2023